veterinární ošetřovna Praha 9

Veterina Praha 9:

MetropoleVet je nová, moderně zařízená veterinární klinika na Rajské zahradě v Praze 9. Naši lékaři se o vaše čtyřnohé mazlíčky postarají nejen při akutních onemocněních, ale i v případě jejich prevence.
Veterinární lékaři z MetropoleVet jsou zkušení odborníci s dlouholetou praxí. Klinika se orientuje především na psy, kočky a drobné savce. Patříme navíc k předním odborníkům v oblasti kardiologie, dermatologie a stomatologie,nejen v diagnostice, ale i v následné léčbě onemocnění.
Klademe velký důraz na pohodlí klientů i našich pacientů. Protože víme, jak to občas mezi zvířaty chodí, na naší klinice najdete oddělené prostory pro psy a kočky – pejsci najdou svou čekárnu a větší ordinaci v přízemí, v patře je pak připravená čekárna a útulnější ordinace pro kočky a hlodavce.
Klinika je vybavená také vlastní rentgenologickou vyšetřovnou, přípravnou s hospitalizací a samozřejmě sterilním operačním sálem.
Ke každému pacientovi přistupujeme tak, jako by to byl náš vlastní mazlíček. Víme, že váš čtyřnohý přítel je členem vaší rodiny, a proto si zaslouží tu nejlepší péči. Toto nás motivuje ke zdokonalování služeb naší veterinární kliniky MetropoleVet.

Veterináři Praha: ošetření koček i psů, drobných hlodavsů i jiných savců. Vstupní a preventivní prohlídky, vakcinace psů, koček, fretek, králíků, antiparazitika – tablety, pasty, kapky na kůži, ošetření uší, drápů, análních žláz, preventivní vyšetření krve (předoperační, geriatrické, poradenství v oblasti výživy, chovu a chování zvířat. Čipování + vystavení pet pasu, vyšetření zvířete před cestou do zahraničí, výstavou, atd. Vyšetření zvířete, které poranilo člověka
TEL: +420 775 562 710
Chlumecká 591/9, 198 00 Praha 9 - Rajská zahrada      

Kontaktujte nás